Okulary słoneczne inna na każdy dzień tygodnia?

Żyjemy w czasach, w których tak naprawdę każdy z nas może być modny. Do tego, by być na topie nie musimy wcale wydawać majątku na nasz wizerunek, czasem wystarczy dobry pomysł na siebie i wyczucie stylu. Doskonale widać to po młodych ludziach, którzy nierzadko z niczego potrafią stworzyć bardzo fajne, pasujące do siebie zestawienia, przez co przykuwają naszą uwagę i wyróżniają się z tłumu.

Gdy dobrze czujesz się ze sobą i akceptujesz siebie takim, jakim jesteś, masz realne szanse na to, by czuć się szczęśliwym, spełnionym życiowo człowiekiem

Autor zdjęcia: Lucy Crosbie

Właśnie ta chęć bycia unikatowym, bardzo mocno podkręcana jest przez kreatorów mody i stylistów. Namawiają nas oni do bycia odważnym i bezkompromisowym w tym, jak prezentujemy się światu. Masz ochotę założyć pomarańczowe okulary słoneczne do niebieskiego kapelusza? Nie ma z tym najmniejszego problemu, nawet, gdy czasy liceum masz już dawno za sobą.

Liczy się osobowość

Gdy dobrze czujesz się ze sobą i akceptujesz siebie takim, jakim jesteś, masz realne szanse na to, by czuć się szczęśliwym, spełnionym życiowo człowiekiem. Nie jest przecież tak, że wszyscy jesteśmy piękni i zgrabni. Niektórych ciężko nazwać pięknymi, jednak mają jakieś niezrozumiałe piękno w sobie, które emanuje na zewnątrz. Czy jest to charyzma, czy osobowość, ciężko jest w istocie powiedzieć. Na pewno jednak jest to coś, o co warto walczyć i co należy w sobie, z ogromną pieczołowitością pielęgnować. W końcu życie tak szybko przemija!